29 Temmuz 2017 Cumartesi

Hakkımda

Aslında kendimi anlatmayı pek sevmem, bu yazıyı yazmak benim için bir hayli zor olacak.
Blogumu açalı 3 ayı geçmiş ancak ben yeni düzenlemeye başladım.
Hayatta herkes var olma amacını arıyor ve ben de onlardan biriyim.
İnsanlar, çevrelerindeki insanlara; kötülük yapmaya, nefret etmeye, kötü söz söylemeye, arkalarından iş çevirmeye bayıldıkları için vaktimi daha çok burada, sizden gelen mesajlarla ve kitaplarımla geçirmeyi seviyorum. Ruhları kirli insanlardan kaçmak için blogumu açtım... Kendimi en iyi ve rahat hissettiğim yer bu blog, sizlerle paylaşmak istediğim çok şey var..
Blogumun simgesi gibi sevgiyi, samimiyeti, doğallığı seviyorum. Sonuçta hepimiz aynı geminin yolcusuyuz bu nedenle cakas atmanın manası yok.

Okumayı gerçekten çok seviyorum. Sadece kitapları değil her şeyi okumaya gayret ediyorum. Her şeyi empati kurarak düşünmeye çalışıyorum.
İnsanlar hayalleri kadar vardır hayatta, zaten hayalleri yoksa o kişide yoktur. Yani hayatta hep mutsuz olur. Mutsuz insanlardan uzak durmaya çalışıyorum bu en iyi arkadaşım olsa bile. Çünkü mutsuzlar illaki sizi de mutsuz edebilmek için gereksiz çabaya giriyorlar.

Örneğin bir ağaç düşünün, Elma ağacı olsun. Ağacı diktiğimizden beri eğer iyi bakarsak haftalar, aylar, mevsimler, yıllar yani zaman geçtikçe her dönemde biraz daha büyüyüp, meyve veriyor. Geriye dönüp baktığımızda dönemlerini verimli geçirmiştir. İşte ben de geriye dönüp arkama baktığımda boş değil dolu görmek istiyorum. Belki de bütün çabam bunun içindir.

Hadi tanışalım, ben Rabia ama siz beni GREDİTALE olarak bilin sohbet, sevgi ve samimiyet içinde...
Son olarak en büyük hedefim hafızalarda " çok iyi bir İNSANDI " olarak kalabilmek.

Sevgiyle kalın 😊😊😊1 yorum: