16 Aralık 2017 Cumartesi

Oyun Bozan/ Spoilsport


Yazar: Harlan Coben Sayfa Sayısı: 427Yayın Evi: Martı YayınlarıSpor menajeri Myron Bolitar kariyerini zirvesindeydi. Acemi oyun kurucu ve Myron’ın değerli müvekkili Christian Steele de öyle. Ama Christian, polis de dâhil olmak üzere herkesin öldüğünü sandığı eski kız arkadaşından bir telefon alınca işler çığırından çıktı. Bir ailenin dramını, bir kadının sırlarını ve bir adamın yalanlarını ortaya çıkarmak üzere kolları sıvayan Myron, imaj ve yeteneğin insanı zengin ettiği ama gerçeğin insanları ölüme bile götürebildiği, bu sektörün karanlık tarafında buluvermişti kendini. 

Zeka ve gizemin kol kola girdiği bu romanlarıyla Edgar Ödülü’ne layık görülen Harlan Coben kalemiyle, gerilim romanlarının en şaşırtıcı ve en karmaşık karakterine, Myron Bolitar’e can vermiş. Bu kitabı okurken çabuk öfkelenen ama özünde yufka yürekli bir spor menajerinin her sayfada sizi içine çeken ve ön görülmesi imkânsız sahne şovuna tanık olacaksınız. 
“Coben hedefi on ikiden vuruyor! Ustaca örülmüş karakterle ve büyük bir gözlem gücünün eseri olan ayrıntılar.”  
Sürükleyici,akıcı bir dille yazılmış güzel bir kitap. Kitabı okurken heyecanlandım,merak ettim,güldüm,endişelendim.Elimden düşüremedim.
Kitabın sonu ilginç bir sürpriz ile bitiyor; ama yine de benim beklentimin biraz altında kaldı diyebilirim.bunun dışında güzel,okunmaya değer.
O zaman serinin ilk kitabı olan oyun bozan'ı okumanızı tavsiye ediyorum. İyi okumalar.😊😊Hiç yorum yok:

Yorum Gönder